fbpx

Denně sa snažíte, aby váš MLM byznys byl na Facebooku vidět, ale dostává sa vám nulových reakcí?

Přidáváte inzeráty do různých skupin, ale ked lidem vysfjetlíte o co ide, už sa ani neozvú, takže enom ztrácáte váš drahocenný čas? 

Více než rok jsem trávila čas tym, že sem zkúšala, co na Facebooku funguje, co už méň a co bohužel vůbec. Zcela záměrně sem sfoje méno vystavovala riziku a různě testovala, na co lidi slyšá a na co ne. Teď sa o to s vama chcu podělit a ukázat vám, co je fakt efektivní a na co je lepší sa zrovna vyfláknút. 

Mám pro vás teda 5 TIPŮ, díky kerým bude váš MLM byznys efektivní a profesionální. Budete ho dělat s radosťů a ne se strachem,       gdo vás zase nařkne z nejakého pyramidového podvodu.

Cena e-booku je symbolických 183 Kč 

Multilevel marketing je totiž ohromná šanca pro každého a hodně mňa bolí, ked na Facebooku čtu pořád jedny a ty samé nelichotivé komentáře, keré si ale způsobujeme sami tym, jak MLM prezentujeme jako jednotlivci. 

Proto sem zvolila enom takovú ušušněnů částku, aby si tento základ pro MLM pomocí Facebooku mohl přečíst úplně každý.

Kúpí e-booku a hlavně uvedením tipů do praxe si nejen nakopnete svůj vlastní byznys, ale také pomožete pozvednout úroveň MLM u nás.

Napsali o e-Booku

 

E-book se mi moc líbí. Gratuluji. Je to skvělá pomůcka pro všechny, kteří se rozhodli jít touto cestou a nemají takovou podporu, jakou by potřebovali.
Šárka Hájková
Čekala jsem že e-book mi pomůže zjistit, jaké chyby dělám při své práci a jsem moc ráda za zkušenosti Lenči. Opravdu, pro mě moc užitečné informace. Přesně teď vím, čemu se vyhnout a doporučovala bych jej pro všechny začínající ale i pro ty, co v MLM již pracují. Kdyby se tím řídili všichni, hned by byl hezčí a příjemnější pohled na celý MLM.
Gabriela Axmannová Rytířová