fbpx

Denně se snažíte, aby váš MLM byznys byl na Facebooku vidět, ale dostává se vám nulových reakcí?

Přidáváte inzeráty do různých skupin, ale když lidem vysvětlíte o co jde, už se ani neozvou, takže jen ztrácíte váš drahocenný čas? 

Více než rok jsem trávila čas tím, že jsem zkoušela, co na Facebooku funguje, co už méně a co bohužel vůbec. Zcela záměrně jsem své jméno vystavovala riziku a různě testovala, na co lidi slyší a na co ne. Teď se o to s vámi chci podělit a ukázat vám, co je opravdu efektivní a čemu se raději vyvarovat. 

Mám pro vás tedy 5 TIPŮ, díky kterým bude váš MLM byznys efektivní a profesionální. Budete ho dělat s radostí a ne s hrůzou, kdo vás zase nařkne z nějakého pyramidového podvodu.

Cena e-booku je symbolických 183 Kč 

Multilevel marketing je totiž skvělá šance pro každého a hodně mě bolí, když na Facebooku čtu pořád jedny a ty samé nelichotivé komentáře, které si však způsobujeme sami tím, jak MLM prezentujeme jako jednotlivci. 

Proto jsem zvolila jen takovou částku, aby si tento základ pro MLM pomocí Facebooku mohl přečíst úplně každý.

Koupí e-booku a uvedením tipů do praxe si nejen nakopnete svůj vlastní byznys, ale také pomůžete pozvednout úroveň MLM u nás.

Napsali o e-Booku

 

E-book se mi moc líbí. Gratuluji. Je to skvělá pomůcka pro všechny, kteří se rozhodli jít touto cestou a nemají takovou podporu, jakou by potřebovali.
Šárka Hájková
Čekala jsem že e-book mi pomůže zjistit, jaké chyby dělám při své práci a jsem moc ráda za zkušenosti Lenči. Opravdu, pro mě moc užitečné informace. Přesně teď vím, čemu se vyhnout a doporučovala bych jej pro všechny začínající ale i pro ty, co v MLM již pracují. Kdyby se tím řídili všichni, hned by byl hezčí a příjemnější pohled na celý MLM.
Gabriela Axmannová Rytířová