fbpx

Objednávka E-booku

Rozjeď svůj MLM byznys, aneb v pohodě k finanční svobodě

 • 1
  E-book
  Objednáváte si E-book "Rozjeď svůj MLM byznys, aneb v pohodě k finanční svobodě", který Vám bude průvodcem v začátcích Vašeho podnikání.
 • 2
  Bonusy
  S nákupem jste také získali ZDARMA tyto bonusy: BONUS Č.1 – Pracovní sešit „Akční kroky k úspěchu“ v hodnotě 149 Kč BONUS Č.2 – Pomůcku pro péči o zákazníky „Osobní karta zákazníka“ 49 Kč
 • 3
  Co za to?
  Pro obdržení E-booku "Rozjeď svůj MLM byznys, aneb v pohodě k finanční svobodě", včetně výše uvedených bonusů, je potřeba uhradit cenu 244,- Kč.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ponořte se do čtení tohoto E-booku a udělejte tak první krůček k finanční svobodě.

Lenky e-book je plný cenných rad a osobních zkušeností. Vše je psáno jednoduše, srozumitelně a s humorem. Líbí se mi praktický návod, jak dělat prezentace a celkově jak postupovat krok za krokem. Doporučuji všem, kteří chtějí uspět a splnit si svůj sen.
Jana Svobodováwww.jana-svobodova.cz
Přiznám se, že celou dobu, co jsem E-book četla, jsem měla pocit, že mě to prostě láká. Láká mě zkusit, zdali je to všechno opravdu tak, jak Lenka píše. Zkrátka jsem se těšila, že E-book dočtu, a hned do toho půjdu. Doporučuji přečíst všem lidem. Mladším, starším, ženám na mateřské dovolené... Obecně těm, kteří chtějí v životě něco změnit a tápou.
Alena BačováSpecialistka Back Office

Můžu Vám s objednávkou nějak pomoci?

Napište mi na lenka@lenkauhrova.cz.

Jsem tady pro Vás a ráda pomůžu.