fbpx

PODNIKEJ CHYTŘE

Počítáš dny do výplaty a obracíš každou korunu? Chceš to změnit, ale nemáš nejmenší tušení, jak to udělat?

nebo

Cítíš, že chceš od života něco víc, než drtivá většina lidí, ale sžírá tě pocit, že nic takového zrovna ty nemůžeš dokázat?

Chceš si vytvořit vlastní byznys, ale zároveň tě brzdí to, že nemáš žádný základní kapitál, žádné zkušenosti, žádné know-how…?

Existuje cesta, která vede ke svobodnému beznákladovému podnikání  a bude mi ctí tě po ní provést 😊.

Než jsem před mateřskou odcházela z práce, tvrdila jsem něco jako – nebojte holky, za dva roky jsem tu zpátky… Ovšem, to jsem netušila, že se ze mě během vteřiny stane máma, která nebude chtít od malého do práce ani po třech letech… ani po čtyřech… vlastně už do klasického zaměstnání nebude chtít nikdy…

Takže jsem musela přijít na způsob, jak to udělat...

Ano, přišla jsem na to a ráda to ukážu i Tobě.

Do chytrého podnikání jsem se vrhla bezhlavě, aniž bych pořádně věděla, co to vlastně obnáší a jak to dělat správně. Nikdo mě nevedl za ručičku, a tak jsem si na vše musela přijít sama. Proto, aby se to nestalo i tobě, jsem vytvořila jednoduchý duplikační system, který tě provede vším, co ke svému podnikání potřebuješ.

Podnikej chytře je postaveno na míru maminkám na mateřské, protože jsem jedna z nich. To ovšem neznamená, že se tento systém nebude hodit i jiným... Studenti, zaměstnanci, podnikatelé… Je to pro všechny typy lidí, ale také HLAVNĚ!!! není to nic, co by se muselo striktně dodržovat. Je to cesta, která funguje. Těch cest je ale spousta a můžeš si zvolit tu, která ti vyhovuje nejvíc a ve které se cítíš dobře.

 

O čem je "Chytré podnikání"?

Naučím tě, jak podnikat z pohodlí domova, nebo odkudkoli, kde je připojení k internetu.

Ušetříš čas a energii díky jednoduchému duplikačnímu systému, který obsahuje veškeré know-how.

Neplatíš žádné vstupní poplatky a nemáš s byznysem žádné náklady.

Ušetřený čas a energii můžeš věnovat tam, kde tě opravdu potřebují. Třeba svojí rodině.

Naučím tě používat Facebook, jako efektivní nástroj, pro tvoje podnikání.

Představ si ten pocit, kdy máš při mateřské dovolené tolik peněz, že si můžeš říct – tak a já nemusím zpátky do zaměstnání. Přitom u práce rozhodně netrávíš 8 hodin denně, ale třeba jen jednu nebo dvě hodiny. Nemusíš nikam dojíždět, pracuješ online odkudkoli, kde je připojení k internetu… A není na tom nic složitého – celé know-how máš naservírované na zlatém podnose. A co víc? Neskutečně tě to baví, protože poznáváš nové lidi a pomáháš jim plnit si své sny.

Možná si teď říkáte...

  • ...to je nějaká pyramida nebo letadlo?
    Ne, o nelegální strukturu tohoto typu se rozhodně nejedná. Toto podnikání je na bázi multilevel marketingu, ale rozhodně se nejedná o takový MLM, který znáš z hrůzostrašných historek z počátků MLM u nás. Nejedná se o žádné vybírání registračních poplatků, žádné nucení výrobků zákazníkům, nahánění lidí atd…
  • ...co když ale v průběhu spolupráce zjistím, že to není pro mě?
    Když se ti něco podobného stane, není problém kdykoli svou činnost ukončit bez jakéhokoli vysvětlování či sankcí.
  • ...opravdu to nic nestojí?
    No vážně. Pro založení chytrého podnikání, nepotřebuješ ani korunu. Nevěříš? Možná to vypadá podezřele, ale opravdu je vše zdarma. Takže buď se přesvědčíš na vlastní kůži, nebo to můžeš zabalit ještě před startem a pak dumat nad tím, jestli ono to vážně nemělo něco do sebe…

Pokud tě chytré podnikání zaujalo, budu velmi ráda, když se mi ozveš. Stačí kliknout tady https://m.me/mamapodnikatelkou?ref=onlinepodnikani a můžeme všechno probrat hezky mezi čtyřma očima, nebo dvaceti prsty, chceš-li. 

Když příležitost klepe na dveře, OTEVŘI JE! 😉