fbpx

Recenze k e-booku

Rozjeď svůj MLM byznys, aneb v pohodě k finanční svobodě

Na ebook Lenky jsem se moc těšila - konečně chce někdo v Čechách toto podnikání očistit a vysvětlit tu hromadu mýtů, které kolem něj jsou. Čekala jsem základní vysvětlení, o čem MLM je a není, jak najít svou firmu a jak začít. To vše v ebooku samozřejmě je a taky mnohem mnohem víc! Asi nejvíc se mi líbí styl, jakým Lenka píše - jde až na dřeň a přesto píše velmi laskavě a jednoduše vše vysvětlí. Velmi mě překvapila kvalita bonusů! Vše z praxe a krok za krokem, logicky, jednoduše a lidsky vysvětlené. Ebook doporučuju naprosto všem - proč? Protože network marketing je podnikání 21. století, o kterém se už učí i na univerzitách, a tento ebook vám dá základní a hlavně realistický přehled, co to opravdu obnáší dělat network marketing. Nebudeme to dělat všichni, ale všichni z toho můžeme čerpat maximum pro sebe. Leni, díky za tak kvalitní ebook, rozhodně na něj ráda budu odkazovat i své nováčky.
Zuzana Endrychováwww.inspiringzouz.cz
Přiznám se, že celou dobu, co jsem E-book četla, jsem měla pocit, že mě to prostě láká. Láká mě zkusit, zdali je to všechno opravdu tak, jak Lenka píše. Zkrátka jsem se těšila, že E-book dočtu, a hned do toho půjdu. Doporučuji přečíst všem lidem. Mladším, starším, ženám na mateřské dovolené... Obecně těm, kteří chtějí v životě něco změnit a tápou.
Alena BačováSpecialistka Back office
Byla jsem napjatá, plná očekávání o čem Lenka vlastně bude psát. Vždyť o MLM už toho existuje tolik. S velkou zvědavostí jsem se začetla a byla velmi mile překvapená. Lenka píše knihu jako osobní příběh. Používá vlastní postřehy a hlavně zkušenosti. Píše svým, velmi přirozeným jazykem, (mnohdy legrační formou, takže se při čtení i smějete), vzbuzuje zvědavost a nezbyde vám nic jiného, než e-book dočíst hned napoprvé až do konce. Pro mě naprosto nová informace, podle čeho si mám vybrat MLM společnost a taky už vím, jak v MLM uspět. Ocenila jsem knížky, které Lenka doporučuje a určitě si (aspoň některou) přečtu. Asi největší třešničkou na pomyslném dortu jsou otázky na konci každé kapitoly. Prostě se musíte zamyslet a odpovědět si na položenou otázku. Cesta k úspěchu v MLM se pak otevře jednoduše sama. E-book bych doporučila všem lidem, kteří zvažují vedlejší příjem, který se časem může stát příjmem hlavním. Všem, kteří chtějí změnit svoji finanční situaci, kteří chtějí svobodně podnikat, být nezávislí na čase a místě. Všem, kteří jsou ochotní na sobě pracovat, rozvíjet se a překračovat svoje vlastní stíny. Jestli patříte do některé z výše uvedených skupin, vřele vám e-book doporučuji, je to investice, která se vyplatí.
Anna Krajíčkováwww.annakrajickova.cz
Dnes máme všichni spoustu příležitostí vstoupit do různých MLM systémů. Je to lákavé, když vidíte ty úspěšné. Sama v MLM podnikám a vše s čím se potkávám, jsem v e-booku našla. Musím se přiznat, že mi dodal opět odvahu do žil! Přehledně, jednoduše a s lehkostí vysvětluje, co je důležité a nad čím není vůbec třeba se trápit. A to je důležité - ujasnit si priority. V e-booku oceňuji otázky na tělo - to je něco, co mě osobně neskutečně posunuje kupředu. Určitě bych doporučila lidem, které MLM láká, nebo už v něm pracují, ale ztrácejí půdu pod nohama, přečíst si tento e-book. Najdou v něm inspiraci, motivaci ale i návod, jak vykročit k úspěchu v multilevel marketingu.
Veronika Gregárkováwww.veronikagregarkova.cz