fbpx

Toužíte mít vlastní beznákladové podnikání, které vám může přinést finanční svobodu, ale ze slovního spojení „multilevel marketing“ máte smíšené pocity?

Pravdou je, že MLM je byznys jako kterýkoli jiný, jen je mnohem chytřejší a bez rizika.


Také jsem kdysi odsuzovala MLM jako takový a bála jsem se do něj vstoupit pro jeho pověst. Ovšem, když jsem se o něj začala zajímat víc, zjistila jsem, že můj strach je bezpředmětný. 

 

Došlo mi, že systém, na kterém MLM stojí není strašák. Strašáci jsou jen lidé... Lidé, kteří neuspěli a snaží se nás chránit, abysme neudělali "jejich" chybu, nebo lidé, kteří dělají tento obchod přes mrtvoly. Ale to se ode mě opravdu nedovíte.

 

Všechno jde dělat dobře i špatně, ve stresu, nebo v pohodě. Jakou cestu si zvolíme, je jen na nás... 

K MLM mě nepřivedl nikdo jiný, než já sama. Nikdo mě nepřesvědčoval, abych se do něj pustila, jak tomu většinou bývá. Nikdo tedy neměl ani možnost namazat mi „med kolem huby“, jen abych se k němu přidala. Už je to 4 roky, co jsem se svobodně rozhodla vybudovat vlastní bezrizikové podnikání. Našla jsem si firmu, která mi vyhovovala a rozjela svůj byznys.

Díky tomu mám jiný pohled na věc, protože jsem strávila dlouhé týdny hledáním relevantních informací, než jsem se rozhodla, že MLM je ta správná cesta. 

Co se v e-booku dovíte?

Jak rozeznáte nelegální struktury typu letadlo či pyramida od MLM.
Jak začnete podnikat bez rizika a počátečních nákladů.
Praktické informace, jakým způsobem pracovat, abyste dosáhli pasivního příjmu.

Kolik zaplatíte?

Cena e-booku je 244 Kč .

Možná se vám to zdá málo, nebo možná moc. Pravdou je, že jsem nad tvorbou tohoto e-booku strávila mnoho času a předávám vám informace, které pohromadě nikde nenajdete. Nemusíte tedy trávit hodiny nad hledáním informací, jako jsem to dělala kdysi já.

Rozhodla jsem se však e-book nabízet pouze za tuto částku, aby si ho mohl dovolit každý, kdo to s MLM myslí vážně, ale aby vás zároveň tato investice motivovala jednat. Mám v tomto oboru bohaté zkušenosti, takže se můžete vyvarovat chyb, které jsem dělala v začátcích já. Tím si velmi ulehčíte práci a ušetříte mnoho času.

Tento e-book je jako příručka, která Vás krok za krokem provede světem multilevel marketingu. A hlavně v pohodě k finanční svobodě.

Dobrá zpráva je, že pokud z nějakého důvodu zjistíte, že e-book není pro vás to pravé, můžete ho klidně vrátit. No vrátit... To je v případě e-booku docela odvážné tvrzení, že? 😃 

V každém případě , pokud mi do 14dnů od zakoupení e-booku napíšete, že chcete vrátit peníze, nebudu pátrat po tom proč a bez vytáček vám je pošlu zpět. 

POKUD SE ROZHODNETE JÍT DO AKCE, MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENY 2 BONUSY!

 • BONUS č. 1
  Pracovní sešit „Akční kroky k úspěchu“ v hodnotě 149 Kč. V tomto sešitu si můžete akčně zaznamenávat, jaké kroky jste již pro své podnikání udělali.
 • BONUS č. 2
  „Osobní karta zákazníka“ v hodnotě 49 Kč. Díky tomuto bonusu budete mít přehled o objednávkách Vašich zákazníků, což je výborná pomůcka k péči o ně.

Možná si říkáte...

 • ...multilevel marketing, to je ta „pyramida“, ten podvod?
  Ne, opravdu se v případě MLM nejedná o podvod. Tyto obavy rozptýlím hned v první kapitole E-booku, kde popisuji rozdíly mezi nelegálními strukturami a MLM.
 • ...můžete mi zaručit, že uspěju?
  Pokud se budete kroků z e-booku držet, je více než pravděpodobné, že uspějete. Ale zodpovědnost za Váš úspěch si na triko vzít nemůžu. Vše je ve Vašich rukou. Také se může stát, že ještě nejste pořádně vnitřně připraveni na tuto cestu a Váš čas teprve přijde. Nespěchejte na sebe. Obsah knihy si v sobě ponesete a časem zjistíte, že se Vám vybavují informace, které jste v ní četli a začínáte se s nimi ztotožňovat. Potom si e-book oprašte a vzhůru do toho!
 • ...je cesta v MLM jednoduchá, jak někteří popisují?
  Tady Vás musím bohužel zklamat. Cesta multilevelem není o nic jednodušší než klasické podnikání. Nejedná se o zbohatnutí přes noc, ani o rychlé peníze. Musíte pracovat na svém byznysu, i na sobě. Ovšem když jste ochotní toto podstoupit, máte vyhráno.

Napsali o e-booku

Lenčin e-book mě fakt dostal. O MLM jsem si nemyslela nikdy nic dobrého, ale teď jsem nadšená a mám chuť do toho jít naplno. Lenka vás totiž chytne za ručičku a provede úplně vším od výběru té správné firmy až po návod jak dělat úspěšné prezentace a začít si budovat svůj vlastni byznys, což vážně oceňuji. E-book bych proto doporučila každé ženě, kterou už nebaví se otravovat s šéfem či těm, které se po mateřské nechtějí vracet do práce. Já jsem ta druhá možnost, takže jsem si podle Lenčiných rad už stihla vybrat firmu a teším se na své první prezentace 🙂 A co vy? Budete pořád jen snít nebo do toho jdete taky?
Petra Çetinwww.petracetin.cz
Tento ebook je naozaj skvely. Mam skusenosti s MLM, aj ako registrovany clen, aj zo strany MLM spolocnosti. Krasne sumarizuje vsetko to, co je potrebne si uvedomit pri vstupe do sietoveho marketingu. Je plny hodnotnych informacii na jednom mieste, takze kazdemu usetri mnozstvo casu, ktore by musel venovat studiu, ci skoleniam, aby sa toto vsetko dozvedel. Rozvnako bonusove materialy su naozaj bonus na starte v sietovom biznise. Z ebooku ide vyborna energia a nadsenie autorky, spolu s uvedomovanim si "pre" a "proti" takehoto biznisu. Je z neho citit, ze pani Lenka ma vsetko to, o com pise, vyskusane na vlastnej kozi. Po docitani ebooku sa mi ziadalo zaregistrovat sa prave do jej siete, bez ohladu na produkt, pretoze takyto sponzor a leader je snom kazdeho clena akejkolvek siete. Gratulujem a drzim palce!
Zuzana Buzinkaiová
EBook Rozjeď svůj MLM byznys, mě naprosto uchvátil. Sama mám zkušenost s MLM, a proto i možnost posoudit vše, co se v eBooku píše. Při čtení jeho řádků jsem měla plnou hlavu myšlenek na to, jaká škoda je, že někteří, kteří v MLM nevydrželi, neměli možnost dostat tento eBook do ruky. Je v něm naprosto perfektně řečeno vše, co je o MLM třeba vědět a znát a hlavně je úžasným průvodcem pro start v MLM podnikání. Vysvětlení, proč MLM není pyramida ani letadlo, je pro začínající podnikatele důležité. Rady o tom, proč začít především u sebe, jak vést telefonní hovor atd. jsou velmi názorné, praktické a bez pochyby nápomocné. EBook je jednoznačně perfektní a ráda jej doporučím všem, kteří v MLM začínají. Může se totiž klidně stát, že právě tento eBook rozhodne o jejich vysněné budoucnosti.
Lenka Havrdováwww.mamain.cz
Musím smeknout. E-book je krásně napsaný a musím přiznat, že hodně obsáhlý. Moc se mi v e-booku líbí osobní příběh a zkušenosti. Líbí se mi, jak jsou popsány situace, do kterých se lidi můžou dostat. Jak pracovat s námitky a nenechat se odradit. Způsoby, jak pracovat a co nedělat. Opravdu se e-book povedl a věřím, že si ho rádi přečtou lidi, co dělají MLM i lidi co váhají jaký MLM si vybrat. Pokud už si vybrali MLM pomůže jim e-book v začátcích. A uvědomit si svoji pozici nebo zhodnotí svoji práci.
Lidmila Drahoňovskáwww.drahonovska.cz

Pokud je vám to málo, další recenze si můžete přečíst zde.😊

Udělejte první krok a rozjeďte svůj MLM byznys TEĎ.

Nečekejte na AŽ někdy. AŽ bude víc času, AŽ vás práci někdo tak naštve, že budete chtít skončit, AŽ přijde ta správná doba… Život nečeká. Věřte mi, ideální čas nebude nikdy. Vždycky se něco děje. Proto e-book objednejte TEĎ, a vykročte v pohodě k finanční svobodě.