fbpx

vitajte na stránce voňavého gangu z jihu moravy...

Sme voňavý gang z jihu Moravy. Svoju voňafku máme neustále při sebje a nebójíme sa ju použit. Kadyma chodíme, tadyma voníme. Esi máte rádi parfémy a nechce sa vám za nich utrácat tisíce, tož ste tady velice správně. Do našého gangu totiž pořád přibíráme lidi, páč čím věčí gang tym lepčí gang, to je jasné.

A pozor! Nemosíte byt enom z jihu Moravy. To je enom určení lokality, gde gang vznikl, tož sa vůbec nebojte. Klíďo možete byt aj uplně přespolní. Jakože ze zahraničí. Vůbec neva. Chceme provoňat celý svět, takže vás bereme esi ste z Moravy, Slezka, Čech nebo Islandu. Pohodička.

Asi vás zajímá, proč byste měli chcet byt členem gangu. Tož já vám to řeknu. Možete nakupovat už tak levné a mega kfalitní parfémy eště levnějc. Jojo, o 30%. A to sa oplatí, neee?

Možete si ale aj klíďo vydělat prachy, ked chcete. Lůbjá sa vám parfémy tak moc, že byste si aj otevřeli sfoju parfumérku? Jo? Enomže gde na to vzít prachy, co? To máte nájem, zboží, energie, zaměstnanci, skladování, logistika… bleeeee… kolik? Milijón? Stačil by vám? Ťažko řéct takto z hlavy…

A co gdybych vám řekla, že možete mět svoju parfumérku za 575 Kč. Ano, pět set sedmdesát pět korun českých, aby nedošlo k nejaké mýlce… Brali byste to? Já myslím, že je to velice lukrativní nabídka. Parfumérka, gde je 40 luxusních parfémů pro děfčice a 20 pro chlapců...

Možu vám řéct, že už sem viděla barco. Třeba aj hada po kolena ve snihu... ale eště sem neviděla, že by si negdo nevybral. No fakt. Takže možete mět taků svoju pochodující parfumérku a vydělávat si prašule prodejem voňavek. A boží je, že idů fakt na dračku, páč sů za pár šušňů.

No a to eště néni všecko! Možete dokonca mět aj pobočky té vaší parfumérky. Nooo, také mikrofrančíze. To je takové už podnikání, gdy máte z tych poboček provize z jejich obratu. Juch! Mazec že?

Toto fšecko možete mět, když sa stanete členem gangu. A je to na vás, esi chcete enom šetřit, vydělávat na ruku, nebo chytře podnikat… Nigdo vám do teho nebude kecat. Chcete byt samovoňci? No tak buďte, ale pořád ste naši, nebojte.

A ked budete chcet víc, tak máte veškerů našu podporu. Řekneme vám od A do Z co a jak máte dělat. Esi to opravdu budete dělat, je zase vaša věc, ale esi chcete byt dobří, tak to nou hau co dostanete budeš používat, páč je to ověřená věc. Možete zkůšat najít nejaké zkratky nebo jiné způsoby, ale kolo už bylo vymyslené a my sme mu už dodaly aj potřebné přehazovačky, keré vám ulehčá jízdu.

Tož víc nemá cenu sa tu rozepisovat. Esi sa vám lůbí, co tady čtete, tak napište do formulářa, fšecko probereme, pokecáme, řeknu vám, jaké sů možnosti, co sa po vás chce nebo nechce a vy sa svobodně rozhodnete, esi chcete patřit do naší voňavé rodiny.

Formulář tuto ⬇⬇⬇