fbpx

Moje motto

 

Gdo sa bójí, sere v síni...

Neco málo o mně

Keby mi negdo před pár rokama řekel, že v sebje najdu odvahu rozjet vlastní byznys, asi bych sa fakt dost pobavila. Dneska su na sebja ale hrdá, páč děcka, já sem to dokázala!

Já, kerá sem byla přesvěčená, že kfalitní život sa odvíjá od teho esi mám vychoděnů dobrů školu a najítů dobrů prácu,v keré beru slušný plat a mám jakůsi „jistotu“. Šak do teho důchodu to nejak vydržím né?

Měla sem dobrý job. Aj mňa docela bavil, ale jak sem porodila prvního šohajíčka, tak sem si uvědomila, že mládí v prdeli a do důchodu daleko. Došlo mi, že nechcu neco přežívat, že od teho tady nejsu… že chcu žit jinak, a to mi žádné zaměstnání neumožní.

S narozením syna sa mi teda naprosto otočil svět. Řekla sem si, že mateřská je dobrá příležitost, jak si rozjet neco vlastního, takže sem začala špekulovat. Manuální práca je pro mňa absolutně nemyslitelná, takže tadyma cesta nevédla… Né že bych byla tak zhnilá, ale spíš mi tak jako velice nic nejde… Tož řeku najdu si neco onlajn, to by sa mi lůbilo…

Zkusila sem vyplňovat dotazníky s vidinů, že si vydělám aspoň nejaků korunu zatym k rodičáku… jo, tak opravdu to byla nejaká koruna. To byla katastrofa! Megadlůhé dotazníky na hodinu času za 10 Kč? Tož to sorry, na to sa mám hodně ráda.

Tak sem pátrala dál. Bránila sem sa temu jak čert křížu, ale nakonec mi najlepší vyšel síťový marketing. Obracala sem to ze fšeckých stran asi stokrát a hledala nejaký háček. Nakonec sem si teda řekla, že to prubnu, páč néni nad vlastní zkušenost. Šak o co člověk dojde, ked tam nejsů žádné investice? Max o čas a teho už sem s dotazníkama ztratila dost.

Už v tem jedu pět roků a za tů dobu sem našla jeden jediný háček, a to ten, že člověk mosí jako aj neco dělat… Vyvíjat nejaků konzistentní činnost. No fakt, néni to že do rána milionářem bez práce, jak to nekeří prezentujů. Ináč, krom tehoto logického háčku, je to fakt geniální příležitost pro každého, gdo si chce rozjet neco vlastního.

Akorát si k temu mosí člověk dojít sám. Mosí z vnitřku sebja vědět, že neco takového chce. Nigdo jiný mu to do palice nevtluče tak, aby sa mu dařilo… Také sem si k temu došla a sama si našla dodavatela, s kerým sem spójila svůj byznys, protože sem znala jeho produkty a za ty bych dala ruku do ohňa. Bez teho to totiž ani nejde.

Teď už mám šohajíčků dvoch a děkuju Bohu, Vesmíru, sama sebje, nebo co já vím komu, že sem našla tů odvahu zařídit sa jinak, než je zvykem. Jak sa říká: „Gdo sa bójí, sere v síni…“ a já teda v síni srat nehodlám. Založila sem Voňavý gang z jihu Moravy a jedeme bomby. Šak mrknite tuto, co vám budu vykládat.

Takže to su já. Děfčica z Moravy, co sa hledala, až sa našla. Velice mňa těší.