fbpx

Moje motto

 

Všechno jde, když se chce... jen malé děti se musí nosit.

Tímto heslem se řídím, od té doby, co jsem se rozhodla, že snít o lepším životě je k ničemu. Mnohem lepší je své sny žít.

 

 

Něco málo o mně

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že v sobě najdu odvahu rozjet vlastní podnikání, asi bych se mu docela vysmála. Dneska jsem na sebe faaaaakt hrdá, že jsem to dokázala.

Dřív jsem totiž žila v přesvědčení, že základem kvalitního života je vystudovat a mít hlavně dobré zaměstnání, kde mám jistou a slušnou výplatu.  Nějak to do toho důchodu přece doklepu ne?

Já takové zaměstnání měla. Jenže s mateřstvím jsem si uvědomila, že se nechci někam do důchodu klepat…. Že si chci život před důchodem užívat, ne přežívat,… chodit naštvaná z práce a své stresy nosit ještě domů? To přece není můj životní sen…

Moje práce však přesně taková byla. Buď mě stresovali zákazníci, nebo zaměstnanci, nebo nadřízení. Anebo všichni zároveň, a to už bylo fakt moc🤦‍♀️ . Mateřská tedy přišla jako na zavolanou.

S narozením syna se mi otočil svět. Naprosto. Najednou jsem věděla, že musím udělat něco jinak. Že mateřská dovolená je ta pravá příležitost rozjet něco vlastního. Kdy jindy, když ne teď?

Jenže co… některé mámy začnou šít oblečky na miminka a prodávat je. Hmmm, tak to u mě nehrozí. Šití, ani jiné manuální práce nejsou zrovna mojí parketou, takže jsem musela přemýšlet dál…

Vydělávat si vyplňováním dotazníků, to taky není žádné terno, to vám povím. Zkoušela jsem to, věřte mi 😃  . Nudnější záležitost za pár “šušňů”, že to tak musím říct, jsem nezažila.

Tak jsem se začala více zajímat o ten otřesný, mnohými zatracovaný síťový marketing. Jediná možnost, jak začít regulérně podnikat, s minimálními počátečními investicemi a bez rizika.

Jo, zní to jako pohádka a něco takového přece snad nemůže být ani pravda! Je to velmi podezřelé! Kde je ten háček? Kdy se projeví, že je to podvod? Takové myšlenky mi samozřejmě taky běhaly hlavou, protože těch hrůz o tomto oboru je opravdu všude spousta. 

Ale ne, žádný háček se dodnes nenašel. Opravdu ne. A to už se v tom nějaký ten pátek pohybuju. Našla jsem si firmu bez registračních poplatků s produkty, které mi sedly, dvacetkrát jsem si přečetla podmínky, páč co kdyby náhodou ten háček, rozumíte…😁 a vrhla se do práce.

Ano, je to tak, nemusíte číst znovu, opravdu jsem se do tohoto oboru pustila sama, zcela dobrovolně bez nátlaku a jiných nekalých praktik, o kterých se tolik mluví. A víte co? Jsem neskutečně šťastná, že jsem našla tu odvahu, poslechla své srdce a šla do toho 😊.

Jenže taky se mi moc nelíbilo takové to nahánění lidí, prodávání, telefonování, schůzky, prezentace, lidi nad sebou pod sebou, bla bla bla... takové ty věci, co se klasicky kolem MLM točí. Ale protože se mi ten obchodní model fakt zamlouval, nechtěla jsem od toho upustit a hledala cesty, jak by to šlo dělat i jinak. 

Když si vezmu, kolik času tráví lidi, kteří vyrůstali ve starém MLM, v terénu, tak mě jímá hrůza. To máma na mateřské nemůže zvládnout. Proto jsem našla způsob, jak to jde dělat opravdu z pohodlí domova, nebo odkudkoli, kde je připojení k internetu, kdy jdou veškeré informace předat online v jednoduchém duplikačním systému, který slouží všem mým obchodním parťákům.

No a taky to jde bez toho, aniž by si člověk kazil své jméno tím, že ze všech možných i nemožných skupinek a ze svého profilu udělá produktový katalog výrobků své firmy. A to mě baví úplně nejvíc. 

Člověk opravdu ušetří tolik času, že se nestačím divit. A fakt to jde a funguje to. Zastánci starého dobrého MLM si jistě můžou ťukat na čelo a taky si ťukají, ale pardon, doba pokročila. Žijeme v online době a to prostě nezastavíš, tak proč si tu práci nezjednodušit?😉

No takže dneska mám kolem sebe komunitu (především) žen, které si plavou na stejné vlně a jsem za ně neuvěřitelně vděčná. Toto podnikání je otevřeno všem, bez rozdílu pohlaví, věku, vzdělání, vyznání,… prostě všem 😊 .

Jediné, co potřebujete, je TOUHA dělat věci jinak a ROZHODNUTÍ jít do toho i přes své strachy, které jsou naprosto normální. Já je taky měla. Jenže jediný způsob, jak ty potvůrky překonat, je postavit se jim. Potom člověk mnohdy zjistí, že se vlastně ani nebylo čeho bát. A to nezjistíte, pokud to neuděláte 🤔 .

Kdybyste si o rozhodnutích, které vedou k podnikání chtěly počíst něco víc, můžete v mém e-booku, “4 rozhodnutí, aneb co se vám může honit hlavou, než řeknete "ANO" multilevel marketingu”. Je ke stažení zdarma.

No a pokud jste v mém příběhu našly také něco ze sebe a zaujalo vás to, že MLM jde dělat i jinak, než jsou lidi zvyklí... chtěly byste prostě rozjet svoje podnikání, určitě se mi ozvěte do kontaktního formuláře níže ⬇ , moc ráda vám s tím pomůžu ❤.